Naša svadobná agentúra – Vaše splnené sny

Svadba je jednou z najšťastnejších udalostí v živote ľudí a my sme tu pre Vás, aby sme tieto čarovné okamihy pretavili do Vašej nezabudnuteľnej svadby snov.

Svadobná agentúra „Florin“ je  kreatívny kolektív, ktorého hlavným cieľom je doviesť Vaše túžby, myšlienky a predstavy k dokonalosti a pomôcť Vám s ich realizáciou.

Neváhajte nám predstaviť Vaše požiadavky. Sme tu preto, aby sme každej svadobnej neveste a ženíchovi pomohli splniť sny v realitu a prispieť tak k tomu, aby ich deň bol tou najkrajšou štartovacou métou na spoločnej ceste životom.

Na čo sa môžete tešiť?

Radi Vám pomôžeme s organizáciou svadobnej hostiny, uskutočníme pre Vás „svadbu na kľúč“ alebo poskytneme čiastkové služby.

Zabezpečíme Vám svadobnú kyticu, svadobnú výzdobu, catering, pomôžeme s výberom svadobných šiat, v ktorých sa bude nevesta cítiť dokonale. Vieme  pre Vás zabezpečiť aj svadobné oznámenia.

Neminie Vás ani fotografovanie a video, ktoré Vám vieme zabezpečiť. Svadobný fotograf Vám vie byť k dispozícii od svadobných príprav a počas celej svadobnej hostiny. Radi Vám zabezpečíme kvalitné domáce svadobné dobroty, torty a zákusky i slané pečivo a taktiež kvalitnú hudbu, ktorá Vám spríjemní svadobnú zábavu.

 

„Odbremeníme Vás od svadobného zhonu, ušetríme Váš čas i peniaze. “

 

Naším cieľom je Vaša maximálna spokojnosť, radosť z vydarenej oslavy a úsmev na tvári.

Fotogaléria